Kursstart: Mandager 5/9 kl 16.30 (ca 45 min)
Pedagog/instruktør: Sara S.
Lengde: 13 uker
Pris: 2250,-
Kursstart: Mandager fra 5/9 kl 17.15 (ca 45 min)
Pedagog/instruktør: Sara S.
Lengde: 13 uker
Pris: 2250,-
Kursstart: Tirsdager fra 6/9 kl 17.00 (ca 45 min)
Pedagog/instruktør: Sara S.
Lengde: 13 uker
Pris: 2250,-
Nye dansekurs med oppstart i uke 36, 5.-8.september. Påmelding er åpnet!
Info om ferie, fridager og dansekursets varighet, finner du på siden «praktisk informasjon».
Gå til praktisk informasjon
Informasjon om smitteforebyggende tiltak hos Danseløvene Danseskole: Les mer om våre smitteverntiltak her
Om kurset:
Her danser og leker både barn og foreldre sammen til barnevennlig musikk – et variert og pedagogisk opplegg med dans og øvelser tilpasset barn fra 2 – 3,5 år. På et slikt kurs lærer barna også å forholde seg til andre barn, trene opp konsentrasjonsevnen ved å følge et opplegg, i tillegg til å lære å danse!
Vi anbefaler at barnet har fylt 2 år før deltagelse på kurset, og at barnet er klar for å trene på å ta imot samt følge instrukser med hjelp fra de voksne. Det blir en kjempefin atmosfære på dette kurset, og er et veldig koselig parti for både barn og foreldre.
Foreldrene kan bytte på med å være med på kurset (1 forelder av gangen inne i klassen). Er det flere voksne som følger, så er det mulig å vente i vårt lounge-område.
Etter Stor & Liten er neste steg Miniklubben 3,5-5 år.
Hvis barnet har fylt 4 år, har vi også Barneballett 4-6 år eller Cool Kids 4-6 år.
Rabatt, tøy mm:
Vennerabatt: Ta med deg vennene dine på dansekurs og du får 100,- avslag i kursavgiften pr påmeldte venn. (Gjelder ikke partner på parpartier).
Søsken/familierabatt: Hvis det er flere fra samme familie som går på kurs er det 100,- rabatt på kurs nr to, tre osv. (Gjelder ikke partner på parpartier).
Andre kurs for samme aldersgruppe: Les mer om andre dansekurs for barn i alderen 2-8 år
Betaling, reglement, m.m.:
Reglement, betingelser, m.m.: Gå til reglement for danseskolen og betingelser for påmelding til dansekurs her.